T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Hatay İl Sağlık Müdürlüğü Hatay Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Hatay İl Sağlık Müdürlüğü Hatay Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Bölüm Kalite Sorumluları

Güncelleme Tarihi: 13/10/2020

BÖLÜMLERADI SOYADIÜNVANI
KURUMSAL YAPIFigen DUMANBaşhekim Yardımcısı
KALİTE YÖNETİMİAli Hüsameddin DEMİRLİKalite Direktörü
DOKÜMAN YÖNETİMİ
RİSK YÖNETİMİNesip KALACIİş Sağlığı Güvenliği Uzmanı (Uzman Hekim)
Serkan Sabit DURANBilgi İşlem Personeli (İSG Birimi)
Kısmet KABAALİHemşire (İş Yeri Hekimliği)
KURUMSAL VERİMLİLİKBetül Mercan BAYAROĞULLARIHemşire (Kalite Birimi)
İSTENMEYEN OLAY BİLDİRİM SİSTEMİBahadır BİNİCİHemşire (Kalite Birimi)
ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİMustafa Kemal AKINSivil Savunma Uzmanı
Emrah ZEMZEMOĞLUElektrik Elektronik Mühendisi
KBRN HİZMETLERİÖzgür ŞAHANBaşhekim Yardımcısı (Uzman Hekimi)
EĞİTİM YÖNETİMİEmine ALDEMİRHemşire (Eğitim Birimi)
SOSYAL SORUMLULUKNesrin SÖKERHemşire (Eğitim Birimi)
HASTA DENEYİMİFetnur SİLOĞLUHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
HİZMETE ERİŞİMFunda KIZILDAĞHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
Fetnur SİLOĞLUHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
YAŞAM SONU HİZMETLER (ANA BİNA)Gülyemin ÖZTÜRKİmam Hatip (Morg Ana Bina)
YAŞAM SONU HİZMETLER (EK BİNA)Muhammed ALTINBAŞAKİmam Hatip (Morg Ek Bina)
SAĞLIKLI ÇALIŞMA YAŞAMISerap AŞMERHemşire (Kalite Birimi)
ÖZLÜK BİRİMİMehmet TUNÇVHKİ
ENFEKSİYONLARIN ÖNLENMESİ VE KONTROLÜFatma İnalHemşire (Enfeksiyon Kontrol Birimi)
NÜTRİSYON DESTEK HİZMETLERİYeliz İLKBAŞARANDiyetisyen
İLAÇ YÖNETİMİMuhittin ŞENSOYEczacı
İLAÇ YÖNETİMİ (EK BİNA)Derya KADIOĞLUEczacı
TRANFÜZYON HİZMETLERİLayık CİDEBiyolog (Tranfüzyon Merkezi)
TEMİZLİK, DEZENFEKSİYON
VE
STERİLİZASYON HİZMETLERİ
Abdurrahman SARCANDestek Hizmetleri Müdürü
Metin FAİZTemizlik Personeli (İdari Bürolar)
Kübra AKSOYHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
GÖRÜNTÜLEME HİZMETLERİ (ANA BİNA - EK BİNA)Ayhan BAYTARSağlık Memuru (Servis Sorumlu Hemşiresi)
RADYASYON ONKOLOJİ HİZMETLERİAli OLGUNERSağlık Fizikçisi
NÜKLEER TIP HİZMETLERİ
ENDOSKOPİ ÜNİTESİ HİZMETLERİEmine YEŞİLOVAHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
ESWL (TAŞ KIRMA) HİZMETLERİGökhan BAYIRLIOĞLURadyoloji Teknisyeni (Birim Sorumlusu)
ACİL SERVİS HİZMETLERİ (ANA BİNA)Doğan DÖNMEZHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
ÇOCUK ACİL-KADIN DOĞUM ACİL (ANA BİNA)Meryem CEYLAN YALGINHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
ACİL SERVİS HİZMETLERİ (EK BİNA)Gülcan ÇAMHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
AMELİYATHANE HİZMETLERİ (ANA BİNA)Bircan GÜLERHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
AMELİYATHANE HİZMETLERİ (EK BİNA)Zeycan YETERHemşire
ANA BİNA ANESTEZİ HİZMETLERİYılmaz ÇERÇİAnestezi Teknisyeni (Birim Sorumlusu)
EK BİNA ANESTEZİ HİZMETLERİNimet TÜRKMENAnestezi Teknisyeni
YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ (GENEL YOĞ.BAK.)Sevilay BOZKURTHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
KVC YOĞUN BAKIM ÜNİTESİAyşe ÇETİNHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
ÇOCUK YOĞUN BAKIM ÜNİTESİFatma ÖCAYHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
KORONER YOĞUN BAKIM ÜNİTESİİsmet BAŞIBÜYÜKHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİSevgi ATEŞHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
ACİL YOĞUN BAKIM ÜNİTESİNilay KARASALİHHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
DOĞUMHANE ÜNİTESİAynur BASIKEbe (Servis Sorumlu Hemşiresi)
DİYALİZ ÜNİTESİSerpil KILINÇHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
PSİKİYATRİ ÜNİTESİAysel BEYAZHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
TOPLUM RUH SAĞLIĞI HİZMETLERİAyfer ATILGANHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
BİYOKİMYA LABORATUVARI (ANA BİN)Mezago ALHASSağlık Memuru (Laboratuvar Teknisyeni)
BİYOKİMYA LABORATUVARI (EK BİNA)Abdullah ÖZDOĞARSağlık Memuru (Laboratuvar Teknisyeni)
ACİL LABORATUVAR (ANA BİNA -EK BİNA)Erol MATTAOĞULLARISağlık Memuru (Laboratuvar Teknisyeni)
MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI (ANA BİNA)Pınar AKSOYBiyolog
MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI (EK BİNA)Hacer ÖZTÜRKLaboratuvar Teknisyeni
PATOLOJİ LABORATUVARIBulut HASKİOĞLUPatoloji Teknisyeni
KEMOTERAPİ ÜNİTESİMelike DÖNMEZHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
ORGAN VE DOKU NAKLİ HİZMETLERİAyşe KÖYLÜHemşire(Birim Sorumlusu)
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON HİZMETLERİSerkan OFLAZOĞLUFizyoterapist (Servis Sorumlu Hemşiresi)
PALYATİF BAKIM HİZMETLERİMehmet KUŞHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
EVDE SAĞLIK HİZMETLERİGülsün ŞERİFOĞLUSağlık Teknikeri (Birim Sorumlusu)
ANJİO ÜNİTESİAyşe ÇETİNHemşire (Birim Sorumlusu)
TESİS YÖNETİMİMustafa Kemal AKINSivil Savunma Uzmanı
MUTFAK - YEMEKHANE HİZMETLERİHasan AĞLAYANMutfak Personeli
ÇAMAŞIRHANE HİZMETLERİUrkiye DURMAZ TEMİZTemizlik Personeli
ATIK YÖNETİMİSemra DEMİRELÇevre Sağlığı Teknisyeni
BİLGİ YÖNETİM HİZMETLERİAbdulhamit BOZKURTBilgi İşlem Personeli
DEMİRBAŞ MALZEME HİZMETLERİAbdurrahman BEKTAŞHizmetli (D.S.Tüketim ve Mef.Ambarı)
TÜKETİM AMBARIHanifi DOĞRUSağlık Memuru (D.S.Tüketim ve Mef.Ambarı)
BİYOMEDİKAL DEPO HİZMETLERİAhmet BALCIVHKİ
TEKNİK HİZMETLEREmrah ZEMZEMOĞLUElektrik Elektronik Mühendisi
Kemal ERGİNERJeoloji Mühendisi (Sürekli İşçi)
TIBBİ SARF HİZMETLERİSibel BERBEREczacı
ARŞİV HİZMETLERİ (ANABİNA - EK BİNA)Hüseyin MERTMüdür Yardımcısı
DIŞ KAYNAK KULLANIMIAylin KİMYACIOĞLUBilgi İşlem Personeli (Kalite Birimi)
GÖSTERGE YÖNETİMİÜlkü COŞKUNHemşire (Kalite Birimi)
BÜTÇE
VE
MUHASEBE HİZMETLERİ
Fatma BozkurtSağlık Memuru (Tahakkuk Birimi)
Hasan EtizAraştırmacı (Ön Mali Kontrol Birimi)
Hilmi ÖzaydınSağlık Memuru (Faturalama Birimi)
Saniye BozkurtBilgisayar Kullanıcısı (Mutemetlik)
KLİNİKLER
TIBBİ ONKOLOJİ SERVİSİDudu KEKEÇHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
BEYİN CERRAHİ SERVİSİMeral DİKENHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
GENEL CERRAHİ SERVİSİDemet GÜMÜŞLÜ AYNACIHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
GÖĞÜS HASTALIKLARI SERVİSİSuna YAMANHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
NÖROLOJİ SERVİSİSeval KELEŞHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
DAHİLİYE SERVİSİAyşe TIRAŞLIHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
KBB ÇOCUK CERRAHİ SERVİSİYasemin AÇLANHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
GASTRO CERRAHİ - ONKOLOJİ CERRAHİ SERVİSİSevil TEKİNHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
KARDİYOLOJİ SERVİSİMukaddes GÜNGÖRHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
SÜT ÇOCUĞU SERVİSİAliye ÇELİKEbe (Servis Sorumlu Ebesi)
KADIN DOĞUM SERVİSİŞükriye TUNCEREbe (Servis Sorumlu Ebesi)
KADINDOĞUM CERRAHİ - YENİDOĞAN SERVİSİHatice MERTEbe (Servis Sorumlu Ebesi)
NÖROLOJİ - PLASTİK CERRAHİ SERVİSİEmel ELMAS ÇITIRHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
ÜROLOJİ SERVİSİSelma KÖSEOĞLUHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
ORTOPEDİ SERVİSİMehtap DOĞANHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
ÇOCUK SERVİSİMustafa Reşit KESİKHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
ENFEKSİYON SERVİSİSevda PEHLİVANHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
YANIK VE YARA BAKIM SERVİSİSevcan DENİZHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
GÜNÜBİRLİK SERVİSDilek ÇAKMAKHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
TALASEMİ ÜNİTESİFazilet BİLGİNHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
POLİKLİNİK HİZMETLERİ (EK BİNA)Serpil ÖZENİRHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)
KARMA CERRAHİ- DAHİLİYE -ÇOCUK -GÜNÜBİRLİK SERVİS (EK BİNA)Hatice PARLARHemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi)