T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Hatay İl Sağlık Müdürlüğü Hatay Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Hatay İl Sağlık Müdürlüğü Hatay Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Komite, Komisyon ve Ekipler

Güncelleme Tarihi: 15/03/2019

HATAY DEVLET HASTANESİ KOMİTE,KOMİSYON VE EKİP GÖREV DAĞILIMI

ÇALIŞAN SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr.Mehmet Metin TUNCER

Başhekim Yardımcısı


iş Sağlığı ve Güvenliği Birim

2

Faruk OKÇU

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü/KYD

3

Süheyla KALA

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

4

Dr.Nesip KALACI

İşyeri Hekimi

5

Dr. Feride İŞİTEMİZ

Uzman Doktor(Enfeksiyon Hast.)

6

Abdurrahman SARCAN

Müdür Yardımcısı

7

Ahmet ORAL

Müdür Yardımcısı

8

Serpil SABUNCU

Hemşire(Enfeksiyon Kontrol Hem.)

9

Sevilay BOZKURT

Hemşire(Yoğun Bakım Genel Sorumlusu)

10

Fatma İNAL

Hemşire(Enfeksiyon Kontrol Hem.)

11

Suna YAMAN

Hemşire(Göğüs Hast.Ser.)

12

Kısmet KABAALİ

İşyeri Hemşiresi

13

Nazmi ŞAHİN

Röntgen Teknisyeni

14

Tülay KÜRBÜZ

Hemşire(Ameliyathane Sor.Hem.)

15

Doğan DÖNMEZ

Hemşire(Acil Ser.Sor.)

16

Mezago ALHAS

Laboratuvar Tek.

17

Hatice KOÇAK

Hemşire(Yoğun Bakım Sorumlusu)

18

Ömer KONYALIGİL

Çalışan Hakları Birim Sorumlusu

19

Kemal ERGİNER

Teknik Birim Sorumlusu

20

Cuma ZOBU

Güvenlik Amiri

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr.Figen DUMAN

Başhekim Yardımcısı

Kalite Yönetimi ve Verimlilik Birimi

2

Faruk OKÇU

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü/KYD

3

Süheyla KALA

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

4

Gülşah EKMEKÇİ

Müdür Yardımcısı

5

Dr.M.Esat DUYMUŞ

Uzman Doktor(Cerrahi Onkoloji)

6

Dr.Nihat GÜZELSAĞALTICI

Uzman Doktor(Genel Cerrahi)

7

Dr.Bülent ABDULHAYOĞLU

Uzman Doktor(Anestezi)

8

Dr.İsmail Hakkı HOROZ

Uzman Doktor(Enfeksiyon)

9

Dr.Mustafa ÖZGÜR

Uzman Doktor(Anestezi)

10

Dr.Mehmet SERİNDERE

Uzman Doktor(Radyoloji)

11

Dr.Fatma BAĞCI

Uzman Doktor(Mikrobiyoloji)

12

Abdulhamit BOZKURT

Otomasyon Bilgi İşlem Sorumlusu

13

Gülser KERKEZ

Başeczacı

14

Rukiye DOĞAN

Hemşire (Ortopedi Ser.)

15

Layık CİDE

Biyolog

16

Yusuf Tuncer YENER

Biyomedikal(LabTeknikeri)

EĞİTİM KOMİTESİ

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr.Sıtkı SÖNMEZ

Başhekim Yardımcısı

Eğitim Birimi

2

Faruk OKÇU

Destek ve Kalite Hizmetleri/KYD

3

Gülşah EKMEKÇİ

Müdür Yardımcısı

4

Dr.İsmail GÜZELMANSUR

Uzman Doktor(Radyoloji)

5

Emine ALDEMİR

Eğitim Hemşiresi

6

Sevcan DAŞDEMİR

Eğitim Hemşiresi

7

Nesrin SÖKER

Eğitim Hemşiresi

8

Ayfer DÜZGÜN

Eğitim Hemşiresi

9

İzdahar DİKKAYA

Ebe (Gebe Eğitimi Hemşiresi)

10

Sevilay KURU ÖKSÜZ

Hemşire(Diyabet Eğitimi)

11

Sıdıka SALICA

Hemşire(Emzirme Eğitimi)

12

İsmail ALTUNÖZ

Psikolog

TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr.M.Metin TUNÇER

Başhekim Yardımcısı

Mustafa Kemal AKIN (Sivil Savunma Birimi)

2

Abdullah TÜRKMEN

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

3

Faruk OKÇU

Destek ve Kalite Hizmetleri/KYD

4

Süheyla KALA

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

5

Faruk AFACAN

Müdür Yardımcısı

6

Selda GÜLERYÜZ

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

7

Fatma İNAL

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

8

Emrah ZEMZEMOĞLU

Teknik Birim Sorumlusu

9

Oğuzhan TAVŞAN

Çevre Sağlığı Teknikeri

10

Semra DEMİREL

Çevre Sağlığı Teknikeri

11

Mustafa Kemal AKIN

Sivil Savunma Uzmanı

12

Türkay DEMİR

Biyomedikal Teknikeri

13

Kenan DÖNMEZ

Teknisyen

14

Cuma ZOBU

Güvenlik Amiri

ENFEKSİYON KOMİTESİ

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr.M.Metin TUNÇER

Başhekim Yardımcısı

Enfeksiyon Kontrol Birimi

2

Süheyla KALA

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Faruk OKÇU

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü/KYD

4

Dr.İsmail Hakkı HOROZ

Uzman Doktor(Enf.Hast.)

5

Dr.Ceren AÇIKALIN

Uzman Doktor(Enf.Hast.)

6

Dr.Feride İŞİTEMİZ

Uzman Doktor(Enf.Hast.)

7

Dr. Hüseyin DUR

Uzman Doktor(Genel Cer.)

8

Dr.Nihat GÜZELSAĞALTICI

Uzman Doktor(Ameliyathane Sorm.)

9

Dr.Burcu ARACI

Uzman Doktor(Çocuk Hast.)

10

Dr.Alev ÇAN MAHŞER

Uzman Doktor(Dahiliye Hast.)

11

Dr.Fatih KILIÇBAY

Yenidoğan Uzmanı

12

Dr.Mustafa ÖZGÜR

Yoğun Bakım Sorumlusu

13

Dr.Şermin MERİÇ YAPAR

Uzman Doktor(Mikrobiyoloji Lab.Sorm.)

14

Dr.Ahmet BEYAZIT

Uzman Doktor(Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzm.)

15

Dr.Tuğçe TURAL KARA

Uzman Doktor(Çocuk Enfeksiyon Hast.)

16

Gülser KERKEZ

Başeczacı

17

Fatma İNAL

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

18

Selda GÜLERYÜZ

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

19

Serpil SABUNCU

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

20

Semra DEMİREL

Çevre Sağlığı Teknikeri

21

Ayşe MENEKŞE

Hemşire(Sterilizasyon Sor.)

22

Sevgi ATEŞ

Hemşire(Yenidoğan YB Sor.)

23

Tülay KÜRBÜZ

Hemşire(Ameliyathane Sor.)

24

Sevilay BOZKURT

Hemşire(Yoğun Bakım Genel Sor.)

TEMİZLİK KOMİTESİ

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Faruk OKÇU

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü/KYD

Enfeksiyon Kontrol Birimi

2

Abdurrahman SARCAN

Müdür Yardımcısı

3

Gülşah EKMEKÇİ

Müdür Yardımcısı

4

Fatma İNAL

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

5

Serpil SABUNCU

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

6

Selda GÜLERYÜZ

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

7

Sevilay BOZKURT

Hemşire(YBÜ Genel Sor.)

8

Doğan DÖNMEZ

Hemşire(Acil Sor.)

9

Serpil KILINÇ

Hemşire(Diyaliz Ünt. Sor.)

10

Tülay KÜRBÜZ

Hemşire(Ameliyathane Sor.)

11

Sevgi ATEŞ

Ebe(Yeni Doğan YBÜ Sor.)

12

Aynur BASIK

Ebe (Doğumhane Sor.)

13

Hatice MERT

Hemşire(K.Doğum Ser. Sor.)

14

Fetnur SİLOĞLU

Hemşire(Poliklinik Sor.)

15

Semra DEMİREL

Çevre Sağlığı Teknikeri

16

Hasan AĞLAYAN

Aşçı

17

Hüseyin YILDIZ

Genel Destek Personeli Sorumlusu

RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr. Sıtkı SÖNMEZ

Başhekim Yardımcısı

Ali OLGUNER (Sağlık Fizikçisi)

2

Abdurrahman SARCAN

Müdür Yardımcısı

3

Gülşah EKMEKÇİ

Müdür Yardımcısı

4

Dr.Funda ÇUKURÇAYIR

Radyasyon Onkoloji Uzm.

5

Dr.İsmail GÜZELMANSUR

Radyoloji Uzmanı

6

Dr.Deniz ERSOY

Nükleer Tıp Uzmanı

7

Onur EVMEZ

Röntgen Tek.

8

Nazmi ŞAHİN

Röntgen Tek.

9

Ali OLGUNER

Sağlık Fizikçisi

AKILCI İLAÇ KULLANIMI EKİBİ

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr.M.Metin TUNÇER

Başhekim Yardımcısı

Eczacılık Hizmetleri Birimi

2

Süheyla KALA

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Abdullah BULGURCU

Uzman Doktor(Genel Cerrahi)

4

Burcu ARACI

Uzman Doktor(Çocuk Hastalıkları)

5

Ceren AÇIKALIN

Uzman Doktor(Enfeksiyon Hast)

6

Mehmet DURAN

Uzman Doktor(Göğüs Hast)

7

Tuğçe TURAL KARA

Uzman Doktor(Çocuk Enfeksiyon Hast.)

8

Gülser KERKEZ

Başeczacı

9

Derya KADIOĞLU

Eczacı

10

Mustafa Korkut ÇETİNKAYA

Eczacı

11

Esra MISIRLIOĞLU

Eczacı

12

Emine ALDEMİR

Eğitim Hemşiresi

13

Murat KAHRAMAN

Hasta Hakları Birim Sor.

ANTİBİYOTİK PROFİLAKSİ VE BELİRLEME ALT KOMİSYONU

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr.M.Metin TUNÇER

Başhekim Yardımcısı

Enfeksiyon Kontrol Birimi

2

Dr.İsmail Hakkı HOROZ

Uzman Doktor(Enfeksiyon)

3

Dr.Abdullah TEKİN

Uzman Doktor(G.Cerrahi)

4

Dr. Memduh HEYBELİ

Uzman Doktor(Ortopedi.)

5

Dr.Kadriye ACAR

Uzman Doktor(Mikrobiyoloji)

6

Dr.Ali ALTUNAY

Uzman Doktor(Çocuk Hast.)

7

Dr.Tuğçe TURAL KARA

Uzman Doktor(Çocuk Enfeksiyon Hast.)

8

Gülser KERKEZ

Başeczacı

9

Fatma İNAL

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

ÇALIŞAN ÖNERİ VE ŞİKAYETLERİ DEĞERLENDİRME EKİBİ

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr.Figen DUMAN

Başhekim Yardımcısı

Ömer KONYALIGİL (Çalışan Hakları Birim Sorumlusu)

2

Faruk OKÇU

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü/KYD

3

Nimet YILDIZ UĞUR

Müdür Yardımcısı

4

Dr.Kadriye ACAR

Uzman Doktor(Mikrobiyoloji)

5

İsmail ALTUNÖZ

Psikolog

6

Emine ALDEMİR

Eğitim Hemşiresi

7

Ömer KONYALIGİL

Çalışan Hakları Birim Sorumlusu

HASTA ÖNERİ VE ŞİKAYETLERİ DEĞERLENDİRME EKİBİ

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr.Figen DUMAN

Başhekim Yardımcısı

Murat KAHRAMAN (Hasta Hakları Birim Sorumlusu)

2

Faruk OKÇU

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü/KYD

3

Gülşah EKMEKÇİ

Müdür Yardımcısı

4

Nimet YILDIZ UĞUR

Müdür Yardımcısı

5

Ahmet ORAL

Müdür Yardımcısı

6

Murat KAHRAMAN

Hasta Hakları Birim Sor.

7

Elif YILMAZ

Hemşire

8

Mehmet VAROL

V.H.K.İ

9

Hüseyin TEMİZKAN

Güvenlik Görevlisi

BİNA TURU EKİBİ (ANA BİNA)

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr.M.Metin TUNÇER

Başhekim Yardımcısı

Mustafa Kemal AKIN (Sivil Savunma Birimi)

2

Faruk OKÇU

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü/KYD

3

Süheyla KALA

Sağlık Bakım Hiz.Müd.

4

Faruk AFACAN

Müdür Yardımcısı

5

Abdurrahman SARCAN

Müdür Yardımcısı

6

Emrah ZEMZEMOĞLU

Teknik Birim Sorumlusu

7

Mustafa Kemal AKIN

Sivil Savunma Uzmanı

8

Oğuzhan TAVŞAN

Çevre Sağlığı Teknikeri

9

Semra DEMİREL

Çevre Sağlığı Teknikeri

10

Kemal ERGİNER

Teknik Birim Sorumlusu

11

Cuma ZOBU

Güvenlik Şefi

BİNA TURU EKİBİ (EK BİNA)

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Mehmet ÖZDOĞAN

Başhekim Yardımcısı

Oğuzhan TAVŞAN (İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi)

2

Ahmet ORAL

Müdür Yardımcısı

3

Nazan USLU

Ek bina Sorumlu Hemşire

4

Mustafa Kemal AKIN

Sivil Savunma Uzmanı

5

Oğuzhan TAVŞAN

Çevre Sağlığı Teknikeri

6

Sadık HÜNKAROĞLU

Teknisyen

7

Yunus ÖZKAN

Güvenlik Şefi

BİLGİ GÜVENLİĞİ EKİBİ

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr.Ali DEMİRLİ

Başhekim Yardımcısı

Abdulhamit BOZKURT (Otomasyon Bilgi İşlem Sorumlusu)

2

Faruk AFACAN

Müdür Yardımcısı

3

Abdurrahman SARCAN

Müdür Yardımcısı

4

Abdulhamit BOZKURT

Otomasyon Bilgi İşlem Sorumlusu

5

Ahmet KILCI

HBYS Sorumlusu

6

Nebil BAYRAKTAR

Sistem Destek Uzmanı

7

Kemal GÜNERİ

Otomasyon Bilgi İşlem

KLİNİK NÜTRİSYON KOMİSYONU

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr.Rabia SARI

Uzman Doktor(Yoğun Bakım)

Esma ESKİOCAK (TPN Sorumlusu)

2

Dr. Mustafa ÖZGÜR

Uzman Doktor(Anestezi)

3

Dr.Mesut ACAR

Aile Hekimi

4

Dr.Fatih KILIÇBAY

Uzman Doktor(Yenidoğan Yoğun Bakım)

5

Esma ESKİOCAK

Diyetisyen

6

Derya KADIOĞLU

Eczacı

7

Gülay GÖNÇ

Nütrisyon Hemşiresi

TESİS KAYNAKLI ENFEKSİYONLARIN ÖNLENMESİ EKİBİ

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Faruk AFACAN

Müdür Yardımcısı

Enfeksiyon Kontrol Birimi

2

Dr.İsmail Hakkı HOROZ

Uzman Doktor(Enf.Hast.)

3

Dr.Fatma BAĞCI

Mikrobiyoloji Uzmanı

4

Selda GÜLERYÜZ

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

5

Fatma İNAL

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

6

Serpil SABUNCU

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

7

Kemal ERGİNER

Teknik Birim Sorumlusu

8

Mustafa Kemal AKIN

Sivil Savunma Uzmanı

9

Mustafa TEZEL

Temizlik Şefi

KAN TRANSFÜZYON KOMİTESİ

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr. Sıtkı SÖNMEZ

Başhekim Yardımcısı

Esra ÇİÇEK
(Hemovijilans Hemşiresi)

2

Dr.Murat GÜLLÜ

Uzman Doktor(Dahiliye)

3

Dr.M.Ali DİBEK

Uzman Doktor(Mikrobiyoloji)

4

Dr.Nasır MANSUROĞLU

Uzman Doktor(Anestezi)

5

Dr.Davut KİL

Uzman Doktor(Çocuk Hast.)

6

Dr.Hüseyin DUR

Uzman Doktor(Genel Cerrahi)

7

Dr.Ahmet BEYAZIT

Uzman Doktor(Kadın Doğum)

8

Dr.Kansu CİLLİ

Uzman Doktor(Ortopedi)

9

Dr.Tolga KÖŞECİ

Uzman Doktor(Tıbbi Onkoloji)

10

Dr.Ayhan HASPULAT

Uzman Doktor(Nefroloji)

11

Dr.Murat KÖSTÜ

Uzman Doktor(Neonatoloji)

12

Layık CİDE

Biyolog

13

Emine ALDEMİR

Eğitim Hemşiresi

14

Esra ÇİÇEK

Hemovijilans Hemşiresi

15

Rukiye DOĞAN

Hemşire(Ortopedi)

16

Mustafa Reşit KESİK

Hemşire(Çocuk Hast.)

İLAÇ YÖNETİM EKİBİ

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr.M.Metin TUNÇER

Başhekim Yardımcısı

Eczacılık Hizmetleri Birimi

2

Erhan SIĞIRTMAÇ

Müdür Yardımcısı

3

Dr.Rabia SARI

Uzman Doktor(Yoğun Bakım)

4

Dr.Yeliz SÖKMEN

Uzman Doktor(Kardiyoloji)

5

Dr.Arife TOKSÖZ

Uzman Doktor(Çocuk Hastalıkları)

6

Dr.Mustafa ÖZGÜR

Uzman Doktor(Anestezi)

7

Dr.Murat GÜLLÜ

Uzman Doktor(İç Hastalıkları)

8

Dr.Fatih KILIÇBAY

Uzman Doktor(Yeni Doğan Yoğun Bakım)

9

DR.Alper KÖKER

Uzman Doktor(Çocuk Yoğun Bakım Uzmanı)

10

Dr.Tuğçe TURAL KARA

Uzman Doktor(Çocuk Enfeksiyon Hast.)

11

Gülser KERKEZ

Başeczacı

12

Figen YALÇIN

Eczacı

13

Emel ÇITIR

Hemşire(Plastik Cer. Ser.Sor.)

14

Bestami KARA

Hemşire(Acil Ser.)

15

Sevilay BOZKURT

Hemşire(Yoğun Bakım Genel Sor.)

16

Dudu KEKEÇ(GEÇİCİ Hülya kara)

Hemşire(Onkoloji Ser.Sor.)

17

Sevgi ATEŞ

Hemşire(Yenidoğan YBÜ Sor.)

18

Aliye ÇELİK

Hemşire(Süt Çocuğu Ser.)

19

Döndü ÇOLAK

Hemşire (Yoğun Bakım)

20

Mustafa Reşit KESİK

Hemşire(Çocuk Hast.)

21

Yılmaz ÇERÇİ

Anestezi Tek.

ORGAN BAĞIŞ BİRİMİ

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr.Rabia SARI

Uzman Doktor(Yoğun Bakım)

 

2

Dr.Mustafa ÖZGÜR

Uzman Doktor(Yoğun Bakım)

 

3

İ.Murat KAHRAMAN

Sosyal Hizmet Uzmanı

 

4

Ayşe KÖYLÜ

Hemşire (Organ Bağış Birimi)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BEYAZ KOD EKİBİ

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr. Sıtkı SÖNMEZ

Başhekim Yardımcısı

Ömer KONYALIGİL (Çalışan Hakları Birim Sorumlusu)

2

Abdurrahman SARCAN

Müdür Yardımcısı

3

Ahmet ORAL

Müdür Yardımcısı

4

Ömer KONYALIGİL

Çalışan Hakları Birim Sorumlusu

5

Pelin ÇAĞLAR

Psikolog

6

Cuma ZOBU

Güvenlik Şefi

MAVİ KOD YÖNETİM EKİBİ

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr. Sıtkı SÖNMEZ

Başhekim Yardımcısı

Yılmaz ÇERÇİ (Anestezi Tek.)

2

Faruk AFACAN

Müdür Yardımcısı

3

Ahmet ORAL

Müdür Yardımcısı

4

Dr.Rime Rana KARTUM

Uzman Doktor(Anestezi)

5

Nazan USLU

Hemşire

6

Yılmaz ÇERÇİ

Anestezi Tek.

7

Cuma ZOBU

Güvenlik Şefi

PEMBE KOD EKİBİ

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr.Sıtkı SÖNMEZ

Başhekim Yardımcısı

Mustafa Reşit KESİK (Çocuk Serv.Sor.)

2

Gülşah EKMEKÇİ

Müdür Yardımcısı

3

Abdurrahman SARCAN

Müdür Yardımcısı

4

Mustafa Reşit KESİK

Hemşire(Çocuk Hast.Ser.Sor)

5

Aliye ÇELİK

Hemşire (Süt Çocuğu Serv.Sor.)

6

Fatma ÖCAY

Hemşire(Ek Bina Karma Çocuk Ser.)

7

Cuma ZOBU

Güvenlik Şefi


KIRMIZI KOD SORUMLU EKİBİ (ANA BİNA)

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr.Sıtkı SÖNMEZ

Başhekim Yardımcısı

Mustafa Kemal AKIN (Sivil Savunma Birimi)

2

Abdullah TÜRKMEN

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

3

Mustafa Kemal AKIN

Sivil Savunma Uzmanı

4

Kemal ERGİNER

Teknik Birim Sorumlusu

5

Cuma ZOBU

Güvenlik Şefi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KIRMIZI KOD MÜDAHALE EKİBİ (ANA BİNA)

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Mustafa Kemal AKIN

Sivil Savunma Uzmanı

 

2

Emrah ZEMZEMOĞLU

Teknik Birim Sorumlusu

 

3

Kemal ERGİNER

Teknik Birim Sorumlusu

 

4

Cuma ZOBU

Güvenlik Şefi

 

5

Hasan DÖNMEZ

Güvenlik Görevlisi

 

6

Mustafa DÖNMEZ

Güvenlik Görevlisi

 

7

Mustafa TEZEL

Temizlik Şefi

 

8

Bülent ALEV

Hizmetli

 


KIRMIZI KOD SORUMLU EKİBİ (EK BİNA)

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr.Mehmet ÖZDOĞAN

Başhekim Yard.

Nazan USLU (Ek Bina Sorumlu Hemşiresi)

2

Ahmet ORAL

Müdür Yardımcısı

3

Nazan USLU

Ek Bina Sorumlu Hemşiresi

4

Sadık HÜNKAROĞLU

Teknisyen

5

İsa KAN

Güvenlik Görevlisi


KIRMIZI KOD MÜDAHALE EKİBİ (EK BİNA)

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Yunus ÖZKAN

Güvenlik Şefi

 

2

Sadık HÜNKAROĞLU

Teknisyen

 

3

İsa KAN

Güvenlik Görevlisi

 

4

Nazmi HAMŞOĞLU

Hizmetli

 

5

Muharrem MUTLU

Bilgi İşlem Personeli

 

ACİL DURUM VE AFET YÖNETİM EKİBİ (ANA VE EK BİNA) ASIL ÜYELER

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr.Mahmut BAYRAKÇIOĞLU

Başhekim

Mustafa Kemal AKIN (Sivil Savunma Birimi)

2

Dr.Sıtkı SÖNMEZ

Başhekim Yardımcısı

3

Dr.Mehmet ÖZDOĞAN

Başhekim Yardımcısı

4

Uzm.Dr.Özgür ŞAHAN

Başhekim Yardımcısı

5

Dr.Levent KADIOĞLU

Başhekim Yardımcısı

6

Süheyla KALA

Sağlık Bakım Hiz.Müdürü

7

Abdullah TÜRKMEN

İdari Mali Hizmetler Müdürü

8

Faruk OKÇU

Destek ve Kalite Hiz.Müdürü

9

Nimet YILDIZ UĞUR

Müdür Yardımcısı

10

Abdurrahman SARCAN

Müdür Yardımcısı

11

Gülşah EKMEKÇİ

Müdür Yardımcısı

12

Caner ELMACI

Müdür Yardımcısı

13

Erhan SIĞIRTMAÇ

Müdür Yardımcısı

14

Emrah ZEMZEMOĞLU

Teknik Birim Sorumlusu

15

Kemal ERGİNER

Teknik Birim Sorumlusu

16

Mustafa Kemal AKIN

Sivil Savunma Uzmanı

17

Serkan Sabit DURAN

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

18

Cuma ZOBU

Güvenlik Şefi

ACİL DURUM VE AFET YÖNETİM EKİBİ (ANA VE EK BİNA) YEDEK ÜYELER

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr.Mehmet Metin TUNCER

Başhekim Yardımcısı

 

2

Dr.Figen DUMAN

Başhekim Yardımcısı

 

3

Uzm.Dr.Ercan KADIOĞLU

Genel Cerrahi Uzmanı

 

4

Uzm.Dr.Yılmaz YİĞİT

Genel Cerrahi Uzmanı

 

5

Uzm.Dr.Işık ÖZTÜRK

Psikiyatri Uzmanı

 

6

Uzm.Dr.Serdal DEDE

Acil Tıp Uzmanı

 

7

M.Ali ERKAN

Müdür Yardımcısı

 

8

Faruk AFACAN

Müdür Yardımcısı

 

9

Doğan DÖNMEZ

Acil Sorumlu Hemşiresi

 

10

Rukiye DOĞAN

Ortopedi Sorumlu Hemşiresi

 

11

Kader PEHLİVAN

Diyetisyen

 

12

Figen YALÇIN

Eczacı

 

13

Tuncer YENER

Laboratuvar Teknisyeni

 

14

Layık CİDE

Biyolog

 

15

Serkan TOPRAK

Sosyal Çalışmacı

 

16

Mustafa ÇEKMEN

Güvenlik Görevlisi

 

17

Adem KÜNEFECİ

Teknisyen

 

18

Mustafa DÖNMEZ

Güvenlik Görevlisi

 

KLİNİK KALİTE İYİLEŞTİRME KOMİSYONU

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Faruk OKÇU

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü/KYD

Kalite Yönetimi ve Verimlilik Birimi

2

Süheyla KALA

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Dr.Özgür ŞAHAN

Başhekim Yardımcısı

4

Faruk AFACAN

Müdür Yardımcısı

5

Öznur KILCI

USS Sorumlusu

6

Gamze AKKUŞ

Uzman Doktor(Endokrinoloji)

7

Murat GÜLLÜ

Uzman Doktor(Dahiliye)

8

Mehmet Emrah ÇIPLAK

Uzman Doktor(Ortopedi)

9

Memduh HEYBELİ

Uzman Doktor(Ortopedi)

10

Mahmut KERİMOĞLU

Uzman Doktor(Nöroloji)

11

Özcan DEMETGÜL

Uzman Doktor(Nöroloji)

12

Mehmet YILMAZ

Uzman Doktor(Göz Hast.)

13

Yusuf KİBAR

Uzman Doktor(Göz Hast.)

14

Yeliz SÖKMEN

Uzman Doktor(Kardiyoloji)

15

Barış KAVASOĞLU

Uzman Doktor(Kardiyoloji)

16

Mehmet DURAN

Uzman Doktor(Göğüs Hastalıkları)

17

Ali Semir ÖZGÜL

Uzman Doktor(Göğüs Hastalıkları)

18

Hüseyin DUR

Uzman Doktor(Genel Cerrahi)

19

Abdullah TEKİN

Uzman Doktor(Genel Cerrahi)

20

Soner AKÇİN

Uzman Doktor(Üroloji)

21

Murat DEMİRAY

Uzman Doktor(Üroloji)

ACİL SEVK İNCELEME KOMİSYONU

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Uzm.Dr.Özgür ŞAHAN

Başkan (Başhekim Yardımcısı)

Ayşe KONYALIGİL (İstatistik Birimi)

2

Uzm.Dr.Cihat YEL

Acil Tıp Uzmanı

3

Uzm.Dr.Fatih KILIÇBAY

Yenidoğan Uzmanı

4

Uzm.Dr.Nihat GÜZELSAĞALTICI

Genel Cerrahi Uzmanı

5

Uzm.Dr.Barış KAVASOĞLU

Kardiyoloji Uzmanı

6

Uzm.Dr.Murat GÜLLÜ

Dahiliye Uzmanı

7

Uzm.Dr.Rabia SARI

Yoğun Bakım Uzmanı

LABORATUVAR ANALİZ KOMİSYONU

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr.Sıtkı SÖNMEZ

Başhekim Yardımcısı (Başkan)

Kalite Yönetimi ve Verimlilik Birimi

2

Uzm.Dr.Özgür ŞAHAN

Başhekim Yardımcısı

3

Uzm.Dr.Abdullah ÇOLAK

Tıbbi Biyokimya Uzmanı

4

Uzm.Dr.Şermin Meriç YAPAR

Tıbbi Mikrobiyoloji Uzmanı

5

Uzm.Dr.Nihat GÜZELSAĞALTICI

Genel Cerrahi Uzmanı

6

Uzm.Dr.İsmail Hakkı HOROZ

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı

7

Uzm.Dr.Ayhan HASPOLAT

Nefroloji Uzmanı

 

 

 

 

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU

ORGANİZASYON SORUMLUSU VE SEKRETERYANIN YÜRÜTÜLMESİ

1

Dr.Mehmet Metin TUNCER

Başhekim Yardımcısı (İşveren Vekili)

Mustafa Kemal AKIN (Sivil Savunma Birimi)

2

Uz.Dr.Nesip KALACI

İşyeri Hekimi

3

Abdurrahman SARCAN

Müdür Yardımcısı (İnsan Kaynakları)

4

Serkan Sabit DURAN

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

5

Mustafa Kemal AKIN

Sivil Savunma Uzmanı

6

Emrah ZEMZEMOĞLU

Mühendis

7

Oğuzhan TAVŞAN

Çevre Sağlığı Teknikeri

8

Mehmet KUŞ

Hemşire( Çalışan Temsilcisi)