T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Hatay İl Sağlık Müdürlüğü Hatay Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Hatay İl Sağlık Müdürlüğü Hatay Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Komite,Komisyon ve Ekipler

Güncelleme Tarihi: 21/01/2019

KOMİTE,KOMİSYON VE EKİP GÖREV DAĞILIMI

ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

1

Dr. Sıtkı SÖNMEZ

Başhekim Yardımcısı

2

Faruk OKÇU

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü/KYD

3

Dr. Feride İŞİTEMİZ

Uzman Doktor(Enfeksiyon Hast.)

4

Özer İNAL

Müdür Yardımcısı

5

Fatma İNAL

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

6

Sevilay BOZKURT

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

7

Suna YAMAN

Hemşire(Göğüs Hast.Ser.)

8

Arif KURŞUN

Röntgen Teknisyeni

9

Tülay KÜRBÜZ

Anestezi Teknisyeni

10

Doğan DÖNMEZ

Hemşire(Acil Ser.)

11

Mezago ALHAS

Laboratuvar Tek.

12

Aynur BASIK

Ebe(Doğumhane )

13

Hatice KOÇAK

Hemşire(Yoğun Bakım)

14

Kenan DÖNMEZ

Teknisyen

15

 

Güvenlik Amiri

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

1

Dr. Figen DUMAN

Başhekim Yardımcısı

2

Faruk OKÇU

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü/KYD

3

Gülşah EKMEKÇİ

Müdür Yardımcısı

4

Dr. Yeliz SÖKMEN

Uzman Doktor(Kardiyoloji)

5

Opr.Dr.Levent GÖNLÜŞEN

Uzman Doktor(Genel Cerrahi)

6

Dr.Sevinç BOZ DÜZGÜNOĞLU

Uzman Doktor(Anestezi)

7

Dr.Fatma BAĞCI

Uzman Doktor(Mikrobiyoloji)

8

Murat ELÇİ

Eczacı

9

Hatice MERT

Hemşire(Yenidoğan-Doğum Sonu Ser.)

10

Rukiye DOĞAN

Hemşire (Ortopedi Ser.)

11

Türkay DEMİR

Biomedikal Teknikeri

EĞİTİM KOMİTESİ

1

Dr. Levent KADIOĞLU

Başhekim Yardımcısı

2

Faruk OKÇU

Destek ve Kalite Hizmetleri/KYD

3

Gülşah EKMEKÇİ

Müdür Yardımcısı

4

Dr.İsmail GÜZELMANSUR

Uzman Doktor(Radyoloji)

5

Emine ALDEMİR

Eğitim Hemşiresi

6

Sevcan DAŞDEMİR

Eğitim Hemşiresi

7

Nesrin SÖKER

Eğitim Hemşiresi

8

Ayfer DÜZGÜN

Eğitim Hemşiresi

9

Fatma DAVRAN

Eğitim Hemşiresi

10

Nergis İSAOĞULLARI

Ebe(Kadın Doğum Gebe Acil)

11

Bahar DURAN

Laboratuvar Teknisyeni

12

Suna DAĞ

Hemşire (Kalp Damar-Göğüs Cer.)

13

Yaşar ARAS

Psikolog

14

Meryem AVCI

Hemşire (Nefroloji Ser.)

15

Aliye ÇELİK

Ebe (Süt Çocuğu Ser.)

TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

1

Dr.Mehmet ÖZDOĞAR

Başhekim Yardımcısı

2

Faruk OKÇU

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü/KYD

3

Özer İNAL

Müdür Yardımcısı

4

Erhan SIĞIRTMAÇ

Müdür Yardımcısı

5

Ayşe TIRAŞLI

Hemşire( Dahiliye Ser.)

6

Funda KIZILDAĞ

Hemşire(Poliklinik Sor.)

7

Oğuzhan TAVŞAN

Çevre Sağlık Teknikeri

8

Mustafa AKIN

Sivil Savunma Uzmanı

9

Ayhan Ahmet ŞEN

Teknisyen

10

 

Güvenlik Amiri

ENFEKSİYON KOMİTESİ

1

Dr. Sıtkı SÖNMEZ

Başhekim Yardımcısı

2

Gülşah EKMEKÇİ

Müdür Yardımcısı

3

Dr.İsmail Hakkı HOROZ

Uzman Doktor(Enf.Hast.)

4

Dr.Ceren AÇIKALIN

Uzman Doktor(Enf.Hast.)

5

Dr. Abdullah TEKİN

Uzman Doktor(Genel Cer.)

6

Dr.Süheyl KARATAŞ

Uzman Doktor(Çocuk Hast.)

7

Dr.Adnan PEKMEZCİ

Uzman Doktor(Dahiliye Hast.)

8

Fatih KILIÇBAY

Yenidoğan Uzmanı

9

Dr.Levent ET

Uzman Doktor(Mikrobiyoloji)

10

Figen YALÇIN

Başeczacı

11

Fatma İNAL

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

12

Selda GÜLERYÜZ

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

13

Sevilay BOZKURT

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

14

Ayşe MENEKŞE

Hemşire(Sterilizasyon)

15

Serpi SABUNCU

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

16

Mevlüde AKSU

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

17

Semra DEMİREL

Çevre Teknikeri

TEMİZLİK KOMİTESİ

1

Faruk OKÇU

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü

2

Mehmet Ali ERKAN

Müdür Yardımcısı

3

Fatma İNAL

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

4

Serpil SABUNCU

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

5

Selda GÜLERYÜZ

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

6

Sevilay BOZKURT

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

7

Döndü ÇOLAK

Hemşire(YBÜ)

8

Doğan DÖNMEZ

Hemşire(Acil)

9

Serpil KILINÇ

Hemşire(Diyaliz Ünt.)

10

Tülay KÜRBÜZ

Hemşire(Ameliyathane)

11

Sevgi ATEŞ

Ebe(Yeni Doğan YBÜ)

12

Aynur BASIK

Ebe (Doğumhane Ser.)

13

Rukiye DOĞAN

Hemşire(Ortopedi Ser.)

14

Funda KIZILDAĞ

Hemşire(Poliklinik Sor.)

15

Semra DEMİREL

Çevre Sağlık Teknikeri

RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

1

Dr. Levent KADIOĞLU

Başhekim Yardımcısı

2

Ahmet ORAL

Müdür Yardımcısı

3

Dr.M.Ali KAVUKÇU

Radyoloji Uzmanı

4

Dr.İsmail GÜZELMANSUR

Radyoloji Uzmanı

5

Dr.Eda AKBELEN

Radyoloji Uzmanı

6

Dr.Beyza GÜRLER

Nükleer Tıp Uzmanı

7

Arif KURŞUN

Sağlık Memuru

AKILCI İLAÇ KULLANIMI EKİBİ

1

Dr.Mehmet ÖZDOĞAR

Başhekim Yardımcısı

2

Erhan SIĞIRTMAÇ

Müdür Yardımcısı

3

Boran Cihat KARAKUŞ

Uzman Doktor(Genel Cerrahi)

4

Figen YALÇIN

Başeczacı

5

Derya KADIOĞLU

Eczacı

6

Mustafa Korkut ÇETİNKAYA

Eczacı

7

Esra MISIRLIOĞLU

Eczacı

8

Emine ALDEMİR

Eğitim Hemşiresi

9

Murat KAHRAMAN

Hasta Hakları Birim Sor.

ANTİBİYOTİK PROFİLAKSİ VE BELİRLEME ALT KOMİSYONU

1

Dr.Mehmet ÖZDOĞAR

Başhekim Yardımcısı

 

Dr.İsmail Hakkı HOROZ

Uzman Doktor(Enfeksiyon)

2

Dr.Abdullah TEKİN

Uzman Doktor(G.Cerrahi)

3

Dr. Memduh HEYBELİ

Uzman Doktor(Ortopedi.)

4

Dr.Kadriye ACAR

Uzman Doktor(Mikrobiyoloji)

5

Dr.Süheyl KARATAŞ

Uzman Doktor(Çocuk Hast.)

6

Figen YALÇIN

Başeczacı

BEYAZ KOD EKİBİ

1

Dr. Sıtkı SÖNMEZ

Başhekim Yardımcısı

2

Özer İNAL

Müdür Yardımcısı

3

Ahmet ORAL

Müdür Yardımcısı

4

Ömer KONYALIGİL

Tıbbi Teknolog

5

Pelin ÇAĞLAR

Psikolog

6

 

Güvenlik Şefi

MAVİ KOD YÖNETİM EKİBİ

1

Dr. Sıtkı SÖNMEZ

Başhekim Yardımcısı

2

Faruk AFACAN

Müdür Yardımcısı

3

Ahmet ORAL

Müdür Yardımcısı

4

Dr.Rime Rana KARTUM

Uzman Doktor(Anestezi)

5

Erkan YILMAZ

Anestezi Teknisyeni

6

 

Güvenlik Amiri

HEMODİYALİZ ÜNİTESİ MAVİ KOD EKİBİ

1

Dr.Ahmet BAYRAKÇIOĞLU

Diyaliz Sorumlu Hekimi

2

Serpil KILINÇ

Diyaliz Sorumlu Hemşiresi

PEMBE KOD EKİBİ

1

Süheyla KALA

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

2

Gülşah EKMEKÇİ

Müdür Yardımcısı

3

özer İNAL

Müdür Yardımcısı

4

Isıl ÇAPAROĞLU

Hemşire(Çocuk Hast.)

5

Aliye ÇELİK

Hemşire (Süt Çocuğu)

6

 

Güvenlik Şefi

ÇALIŞAN ÖNERİ BİRİMİ

1

Dr.Sıtkı SÖNMEZ

Başhekim Yardımcısı

2

Faruk OKÇU

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü/KYD

3

Erhan SIĞIRTMAÇ

Müdür Yardımcısı

4

Dr.Kadriye ACAR

Uzman Doktor(Mikrobiyoloji)

5

İsmail ALTUNÖZ

Psikolog

6

Emine ALDEMİR

Eğitim Hemşiresi

7

Ömer KONYALIGİL

Çalışan Hakları Birim Sorumlusu

HASTA ÖNERİ VE ŞİKAYETLERİ DEĞERLENDİRME EKİBİ

 

 

1

Dr.Mehmet ÖZDOĞAN

Başhekim Yardımcısı

2

Faruk OKÇU

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü

3

Süheyla KALA

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü/KYD

4

Mehmet Ali ERKAN

Müdür Yardımcısı

5

Ahmet ORAL

Müdür Yardımcısı

6

İ.Murat KAHRAMAN

Hasta Hakları Birim Sorumlusu

7

Hidayet COŞAR

Sosyal Çalışmacı

8

Elif YILMAZ

Hemşire

BİNA TURU EKİBİ

1

Dr.Mehmet ÖZDOĞAN

Başhekim Yardımcısı

2

Faruk OKÇU

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü/KYB

3

Özer İNAL

Müdür Yardımcısı

4

Mustafa Kemal AKIN

Sivil Savunma Uzmanı

5

Oğuzhan TAVŞAN

Çevre Sağlık Teknikeri

6

Cuma ZOBU

Güvenlik Şefi

7

Ayhan ŞEN

Teknik Servis

BİLGİ GÜVENLİĞİ EKİBİ

1

Dr. Levent KADIOĞLU

Başhekim Yardımcısı

2

Faruk AFACAN

Müdür Yardımcısı

3

Mustafa ÇERÇİ

Otomasyon Bilgi İşlem Sorumlusu

4

Ahmet KILCI

HBYS Sorumlusu

5

Nebil BAYRAKTAR

Sistem Destek Uzmanı

6

Abdulhamit BOZKURT

Otomasyon Bilgi İşlem

KLİNİK NÜTRİSYON KOMİSYONU

1

Dr.Rabia SARI

Uzman Doktor(Yoğun Bakım)

2

Dr. Mustafa ÖZGÜR

Uzman Doktor(Anestezi)

3

Dr.Mesut ACAR

Aile Hekimi

4

Dr.Fatih KILIÇBAY

Uzman Doktor(Yenidoğan Yoğun Bakım)

5

Yeliz İLKBAŞARAN

Diyetisyen

6

Derya KADIOĞLU

Eczacı

KAN TRANSFÜZYON KOMİTESİ

1

Uzm. Dr. Abdullah ÇOLAK

Başhekim Yardımcısı

2

Dr.Murat GÜLLÜ

Uzman Doktor(Dahiliye)

3

Dr.M.Ali DİBEK

Uzman Doktor(Mikrobiyoloji)

4

Dr.Nasır MANSUROĞLU

Uzman Doktor(Anestezi)

5

Dr.Davut KİL

Uzman Doktor(Çocuk Hast.)

6

Dr.Levent GÖNLÜŞEN

Uzman Doktor(Genel Cerrahi)

7

Dr.Cafer MİÇOOĞULLARI

Uzman Doktor(Kadın Doğum)

8

Dr.Kansu CİLLİ

Uzman Doktor(Ortopedi)

9

Dr.İsa DEDE

Uzman Doktor(Tıbbi onkoloji)

10

Dr.Ayhan HASPULAT

Uzman Doktor(Nefroloji)

11

Dr.Murat KÖSTÜ

Uzman Doktor(Neonatoloji)

12

Layık CİDE

Biyolog

13

Esra ÇİÇEK

Hemovijilans Hemşiresi

14

Emine ALDEMİR

Eğitim Hemşiresi

ACİL DURUM AFET VE PLANLAMA KORDİNASYON EKİBİ(ANA ve EK BİNA)

1

Dr. Sıtkı SÖNMEZ

Hastane Yöneticisi V.

2

Dr.Mehmet ÖZDOĞAN

Başhekim Yard.

3

Dr.Sıtkı SÖNMEZ

Başhekim Yard.

5

Dr.Abdullah ÇOLAK

Başhekim Yard.

6

Dr.Levent KADIOĞLU

Başhekim Yard.

7

Süheyla KALA

Sağlık Bakım Hiz.Müd.

8

Abdullah TÜRKMEN

İdari ve Mali Hiz.Müd.

ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ EKİBİ(ANA VE EK BİNA)

1

Dr.Sıtkı SÖNMEZ

Başhekim Yardımcısı

2

Abdullah TÜRKMEN

İdari ve Mali Hiz.Müd.

 

Ahmet ORAL

Müdür Yardımcısı

3

Mustafa Kemal AKIN

Sivil Savunma Uzmanı

4

Ahmet Ayhan ŞEN

Teknisyen

5

Bülent ALEV

Şoför

6

Cuma ZOBU

Güvenlik Şefi

ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ
KIRMIZI KOD SORUMLU EKİBİ(ANA BİNA)

1

Dr.Sıtkı SÖNMEZ

Başhekim Yard.

2

Abdullah TÜRKMEN

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

3

Mustafa Kemal AKIN

Sivil Savunma Uzmanı

4

Ayhan ŞEN Teknisyen

Teknisyen

5

Cuma ZOBU

Güvenlik Şefi

ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ
KIRMIZI KOD MÜDAHALE EKİBİ(ANA BİNA)

1

Mehmet KANATLI

Memur

2

Bülent EFETÜRK

Memur

3

Selim GENÇOĞLU

Tıbbi Sekreter

4

Sedat YILDIZ

Tıbbi Sekreter

5

Yusuf GÜR

Hizmetli

6

Mucahittin ÖZTÜRK

Hizmetli

7

Hamdullah AKIN

Hizmetli

8

Abdullah HARBELİOĞLU

Hizmetli

9

Hasan KAN

Hizmetli

10

Mehmet GÖÇER

Hizmetli

ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ
KIRMIZI KOD SORUMLU EKİBİ(EK BİNA)

1

Dr.Sıtkı SÖNMEZ

Başhekim Yard.

2

Ahmet ORAL

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

3

Nazan USLU

Sorumlu Hemşire

4

Sadık HÜNKAROĞLU

Teknisyen

5

Yunus ÖZKAN

Güvenlik Şefi

ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ
KIRMIZI KOD MÜDAHALE EKİBİ(EK BİNA)

1

Murat KAVAS

Tekniker

2

Halit ALEV

Hizmetli

3

Turgut ELAGÖZ

Hizmetli

4

Bülent ALEV

Hizmetli

5

Ahmet SOYDAN

Hizmetli

6

Mehmet HOROZ

Hizmetli

7

Zeynelabiddin PAYAS

Hizmetli

8

Hüseyin YILMAZ

Hizmetli

9

Ömer ÇALIŞIR

Hizmetli

10

Ömer BEĞEN

Hizmetli

KLİNİK NÜTRİSYON KOMİSYONU

1

Dr. Rabia SARI

Uzman Doktor(Yoğun Bakım)

2

Mustafa ÖZGÜR

Uzman Doktor(Anestezi)

3

Fatih KILIÇBAY

Uzman Doktor(Yenidoğan Uzmanı)

4

Dr.Mesut ACAR

Aile Hekimi

5

Derya KADIOĞLU

Eczacı

6

Yeliz İLKBAŞARAN

Diyetisyen

TESİS KAYNAKLI ENFEKSİYONLARIN ÖNLENMESİ EKİBİ

1

Özer İNAL

Müdür Yardımcısı

2

Dr.İsmail Hakkı HOROZ

Uzman Doktor(Enf.Hast.)

3

Dr.Fatma BAĞCI

Mikrobiyoloji Uzmanı

4

Fatma İNAL

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

5

Ahmet Ayhan ŞEN

Teknik Birim Sorumlusu

6

Mustafa Kemal AKIN

Sivil Savunma Uzmanı

7

Yusuf ARSLAN

Temizlik Şefi

8

Kemal

 

KAN TRANSFÜZYON KOMİTESİ

1

Uzm. Dr. Abdullah ÇOLAK

Başhekim Yardımcısı

2

Dr.Murat GÜLLÜ

Uzman Doktor(Dahiliye)

3

Dr.M.Ali DİBEK

Uzman Doktor(Mikrobiyoloji)

4

Dr.Nasır MANSUROĞLU

Uzman Doktor(Anestezi)

5

Dr.Davut KİL

Uzman Doktor(Çocuk Hast.)

6

Dr.Levent GÖNLÜŞEN

Uzman Doktor(Genel Cerrahi)

7

Dr.Cafer MİÇOOĞULLARI

Uzman Doktor(Kadın Doğum)

8

Dr.Kansu CİLLİ

Uzman Doktor(Ortopedi)

9

Dr.İsa DEDE

Uzman Doktor(Tıbbi Onkoloji)

10

Dr.Ayhan HASPULAT

Uzman Doktor(Nefroloji)

11

Dr.Murat KÖSTÜ

Uzman Doktor(Neonatoloji)

12

Layık CİDE

Biyolog

13

Emine ALDEMİR

Eğitim Hemşiresi

14

Esra ÇİÇEK

Hemovijilans Hemşiresi

15

Rukiye DOĞAN

Hemşire(Ortopedi)

16

Işıl ÇAPAROĞLU

Hemşire(Çocuk Hast.)

ORGAN BAĞIŞ BİRİMİ

1

Dr.Rabia SARI

Uzman Doktor(Yoğun Bakım)

2

Mustafa ÖZGÜR

Uzman Doktor(Yoğun Bakım)

3

İ.Murat KAHRAMAN

Sosyal Hizmet Uzmanı

4

Ayşe KÖYLÜ

Hemşire (Organ Bağış Birimi)

5

Özlem Havva ÖLÇEN

Hemşire